SĄŽININGUMAS

Atsiskaitome iš karto pirkdami automobilį. Greitai ir vietoje sutvarkome reikalingus dokumentus.

SUSISIEKTI

Greitai superkame mikroautobusus geromis kainomis visoje Lietuvoje ir visą parą. Pasiūlymus priimame tiek internetu, tiek telefonu bei nedelsiant į juos sureaguojame.

Turite naują, seną, daužtą, puikiai veikiantį ar bet kokio kito stovio mikroautobusą, kuris nebeatlieka jokios funkcijos, tad Jums yra paprasčiausiai nebereikalingas? Tokiu atveju siūlome nelaikyti jo, kadangi jis tik užima vietą, rūdija ir vėliau bus nieko vertas. Parduokite jį dar tuomet, kol galima uždirbti. Mikroautobusų supirkimas – mūsų paslauga Jums galinti padėti tinkamai susitvarkyti su nebereikalinga transporto priemone ir dar gauti iš to pinigų!

Kodėl verta naudotis mumis, kai atrodo, kad internete tiek daug asmenų, kurie ieško mikroautobuso? Pirmiausia reikia atsižvelgti į tai, kad mes sutinkame nupirkti bet kokios būklės transporto priemonę, kai tuo tarpu fiziniai asmenys dažniausiai turi labai daug pageidavimų, kuriuos ne visada pavyksta realizuoti. Papildomas privalumas, kuris dažniausiai paskatins rinktis mus – tai, kad mes sutvarkome visus reikalingus dokumentus. Jeigu iki šiol niekada neteko naudotis transporto priemonės pirkimo-pardavimo sutartimi, tokiu atveju visiškai natūralu, kad kyla daug klausimų. Mes ne tik padėsime supildyti visus reikalingus dokumentus, tačiau taip pat paaiškinsime kiekvieną smulkmeną, atsakysime į kiekvieną klausimą, kad tik pardavėjui būtų ramiau. Galiausiai, mes atvyksime iki asmeniui patogios vietos jam patogiu metu. Fiziniai asmenys, pirkėjai, dažniausiai pateikia labai daug reikalavimų. Jie ne tik nori, kad transporto priemonė būtų išvalyta ir paruošta naudojimui, tačiau daugeliu atveju pateikia prašymus ją atgabenti būtent jiems patogiu metu. UAB „LITCARBALT“ – priešingai, taikosi prie pardavėjo.

Kadangi supirkimo paslaugas teikiantys asmenys siūlo rinkos kainas, tokiu atveju, žinoma, kad esant tai pačiai kainai – mūsų pasiūlymas turi daugiau papildomų pliusų, kuriais visada verta pasinaudoti.

Mikroautobusų supirkimas Jums patogiu metu ir už Jums tinkamą kainą. Jeigu norite sužinote, kokią kainą galime pasiūlyti Jūsų turimam mikroautobusui – prašome skambinti arba užpildyti paraiškos formą. Su Jumis bus efektyviai susisiekta. Turite klausimų, pageidavimų, poreikių arba kritikos? Būtinai susisiekite, nes mums svarbus kiekvienas klientas.

© Visos teisės saugomos 2022 UAB "LITCARBALT"