SĄŽININGUMAS

Atsiskaitome iš karto pirkdami automobilį. Greitai ir vietoje sutvarkome reikalingus dokumentus.

SUSISIEKTI

Superkame pačius įvairiausius automobilius, net užsienyje ar Lietuvoje įsigytus automobilius su vairu dešinėje (angliški, UK). Kreipkitės visomis savaitės dienomis, bet kuriuo paros metu. Jūsų automobilį nupirksime, bet kurioje Lietuvos vietoje.

„Angliškų“ automobilių supirkimas su vairu dešinėje – tai paslaugos, kuriomis naudojasi daugybė tiek Lietuvoje, tiek ir užsienio šalyse gyvenančių lietuvių. Ne paslaptis, kad didelė dalis mūsų tautiečių šiomis dienomis gyvena Didžiojoje Britanijoje, todėl natūralu, kad ir mūsų šalyje daugėja automobilių su vairu dešinėje. Jei Jūs visai neseniai parvykote iš Anglijos ir šiuo metu svarstote apie turimo automobilio, kurį eksploatavote užsienyje, pardavimą, pats metas pasiūlyti jį mums, gaunant norimą kainą.

UAB „LITCARBALT“ superka automobilius su vairu dešinėje pasiūlydami pačią geriausią kainą – tai mūsų klientams padeda užsidirbti ir savo automobilį parduoti per kuo trumpesnį laiką!

Kodėl automobilių supirkimas su vairu dešinėje yra geras pasirinkimas:

DIDELIS PATOGUMAS. Pamirškite apie internetinių skelbimų publikavimą didžiuosiuose skelbimų portaluose, kuriais naudodamiesi automobilių pardavėjai patiria dideles išlaidas. Jums tereikia užpildyti pasiūlymo anketą ir luktelėti keletą minučių.

UNIVERSALUMAS. Superkame skirtingų markių, modelių ir metų automobilius su vairu dešinėje, todėl nepaisant to, kokią transporto priemonę turite – galite ją parduoti mums.

ATVYKSTAME PATYS. Nei vienas mūsų klientas neturi vykti į mūsų nurodytą vietą. Susitikimo vietą nurodo pats klientas. Tai reiškia, kad atsižvelgdami į savo situaciją, patys nurodote Jums palankiausią vietą, kurioje yra Jūsų parduodamas automobilis su vairu dešinėje.

PUNKTUALUMAS. Klientų niekada neverčiame laukti, todėl į sutartą vietą atvykstame tuomet, kada yra patogiausia mūsų klientams.

DIDELĖ KAINA. Automobilių supirkimo paslaugomis didelė dalis žmonių yra linkę pasinaudoti dėl labai palankių kainų, todėl savo klientams visada stengiamės pasiūlyti kuo didesnę kainą.

SUTVARKOMI DOKUMENTAI. Net jei tai yra pirmasis Jūsų parduodamas automobilis, Jūs nesusidursite su jokiais nesklandumais. Užpildysime ir padėsime sutvarkyti visus reikalingus pirkimo ir pardavimo dokumentus.

ATSISKAITOME GRYNAISIAIS. Už perkamus automobilius atsiskaitome sandorio vietoje grynaisiais pinigais.

Automobilių su vairu dešinėje supirkimas – tai neatsiejama mūsų kasdienio darbo dalis, todėl jei norite atsinaujinti ar tiesiog Jums prireikė papildomų lėšų, kreipkitės į mus ir mes už Jūsų parduodamą automobilį pasiūlysime pačią didžiausią kainą.

© Visos teisės saugomos 2022 UAB "LITCARBALT"