SĄŽININGUMAS

Atsiskaitome iš karto pirkdami automobilį. Greitai ir vietoje sutvarkome reikalingus dokumentus.

SUSISIEKTI

Apleistas, atitarnavęs, ilgą laiką pagal paskirtį nebenaudojamas automobilis gali būti nepajudinamas iš vietos, bet mes turime spec. techniką su kuria be vargo automobilį transportuojame patys. Mums svarbiausia, kad Jums būtų patogu. Kreipkitės į mus jau dabar ir mes Jums padėsime.

Nors šiomis dienomis mūsų šalies gatvėmis rieda daugybė naujų transporto priemonių, vis dėlto daugiabučių kiemuose ir nuosavų namų garažuose vis dar yra nemažai apleistų ir neeksploatuojamų automobilių, kurie tik užima laisvą vietą ir kenkia aplinkai. Be to, jei apleista transporto priemonė stovi viešoje vietoje, jos savininkui gali būti taikoma administracinė atsakomybė, todėl tokiais automobiliais savininkai turėtų pasistengti nedelsdami atsikratyti.

Be abejo, patiems tai padaryti gali būti pernelyg sudėtinga, todėl tokiais atvejais labai naudinga pasinaudoti apleistų ir neeksploatuojamų automobilių supirkimo paslaugomis. Apleistus ir neeksploatuojamus automobiliu superkame visoje Lietuvoje ir visomis savaitės dienomis. Tai reiškia, kad nepaisant to, kuris laikas Jums yra patogiausias, galite į mus kreiptis ir mes nedelsdami nupirksime Jūsų transporto priemonę, kurios Jūs jau labai ilgą laiką nenaudojote.

Tuo tarpu, jei nuogąstaujate, kad Jūs patirsite papildomų nepatogumų, nes Jūsų automobilis yra nevažiuojantis, galime Jus nuraminti – apleistus ir nevažiuojančius automobilius transportuojame patys. Todėl Jums tikrai neteks susidurti su jokiais sunkumais. Į nurodytą vietą atvyksime Jums patogiu metu, užpildysime visus reikalingus dokumentus, atsiskaitysime grynaisiais sandorio sudarymo vietoje ir be jokių papildomų mokesčių Jūsų parduotą automobilį transportuosime patys.

Apleistų ir nevažiuojančių automobilių supirkimas veikia jau daugybę metų, todėl šiomis paslaugomis kasdien naudojasi didelė dalis mūsų šalies gyventojų. Tai yra labai patogu, greita ir paprasta. Šių paslaugų pasirinkimo atveju Jums nebereikia sukti galvos dėl įprastai ilgai trunkančių automobilio pirkėjo paieškų. Jums taip pat nereikia mokėti už skelbimų publikavimą. Viskas, ką turėtumėte padaryti, tai užpildyti savo norimo parduoti automobilio pasiūlymui skirtą anketą. Tam užtruksite vos keletą akimirkų, o mūsų atsakymo sulauksite kelių minučių bėgyje. Tuomet telefonu beliks suderinti pagrindines detales ir susitarti dėl susitikimo vietos, iš kurios galėsime transportuoti Jūsų parduodamą automobilį.

Taigi, belieka pateikti pasiūlymą ir luktelėti, kol atvyksime bei nupirksime Jūsų parduodamą automobilį. Toks sprendimas ne tik sutaupys labai daug Jūsų brangaus laiko ir padės išvengti bet kokių administracinių nesklandumų, tačiau taip pat padės užsidirbti papildomų lėšų.

© Visos teisės saugomos 2022 UAB "LITCARBALT"