SĄŽININGUMAS

Atsiskaitome iš karto pirkdami automobilį. Greitai ir vietoje sutvarkome reikalingus dokumentus.

SUSISIEKTI

Norėtumėte atsikratyti po auto įvykio nebereikalingu automobiliu? Skambinkite mums, atvažiuosime į nurodytą vietą, užpildysime reikiamus dokumentus, sumokėsime grynaisiais tą pačią akimirką ir išsivešime automobilį išgelbėdami Jus nuo nemalonių rūpesčių.

Nei vienas iš mūsų nėra apsaugotas nuo auto įvykių, kadangi tai, kad mes vairuojame tvarkingai, dar nereiškia, kad esame saugūs kelyje. Visgi, galima pasidžiaugti, kad šiuolaikinės transporto priemonės yra labai saugios ir tvirtos, tad dažnai net ir po pačių didžiausių auto įvykių žmogus lieka visiškai sveikas. Tiesa, transporto priemonė – ne, tad reikia apgalvoti ką su ja daryti.

Automobilių supirkimas po avarijos – dažniausias pasirinkimas po auto įvykio. Tam tikra prasme tai pagalba, kadangi mes atvykstame pasiimti transporto priemonės, kuri dažnai jau yra nebereikalinga, tačiau dar gali atnešti investicijų.

Automobilių supirkimas po auto įvykių – geras pasirinkimas, kadangi:

UAB „LITCARBALT“ atvyksta iki reikalingos vietos ir viskuo pasirūpina. Kadangi paslaugas teikiame visoje Lietuvoje – ribų nėra. Sutariamas klientui tinkamiausias atvykimo laikas, kad netektų patirti papildomų rūpesčių.

Jeigu transporto priemonės būklė nėra labai prasta – už ją galima gauti pinigų. Esant poreikiui pinigai gali būti sumokami grynais, tad žmogui nereikia laukti. Jeigu po avarijos žmogus skundžiasi sužeidimais ir jam reikalinga reabilitacija – iš mašinos gauti pinigai gali būti skirti poilsio finansavimui.

Visiškai suprantama, kad po avarijos žmogus dažniausiai jaučia nemažą diskomfortą, jis susikoncentravęs tiek kitais dalykais, tad didelis privalumas, kad supirkėjai viskuo pasirūpins. Tiek dokumentais, tiek kitomis smulkmenomis, kurios susijusios su transporto priemone. Tai tampa UAB „LITCARBALT“, o ne buvusio savininko rūpestis.

Atsakome į visus iškilusius klausimus ir supirkimo procesą padarome ne tik labai greitu, tačiau ir paprastu. Mums svarbu, kad klientai išvengtų papildomų rūpesčių.

Automobilių supirkimas po avarijos leis vėl sugrįžti į įprastas gyvenimo vėžes ir negalvoti apie detales, kadangi jomis gali pasirūpinti visi kiti. Susisiekite su mūsų komanda Jums patogiu metu. Turite klausimų, pageidavimų, poreikių arba kritikos? Būtinai susisiekite, nes mums svarbus kiekvienas klientas.

© Visos teisės saugomos 2022 UAB "LITCARBALT"